Дизайн интерьера

общение на разные темы, которые не входят в другие разделы
InteresKiss
Контактная информация:

Re: Дизайн интерьера

Сообщение InteresKiss » 14 окт 2020, 12:26

Добрый день. Я вела поиски не так давно, буквально месяц назад и сама просмотрела разные сайты в интернете, сравнила условия сотрудничества и цены, а потом только решила остановить свой выбор на этой студии https://postformula.com/dizajn-penthausov-v-harkove дизайн пентхаусов в Харькове поможет вам реализовать все самые сокровенные мечты и останется только докупить кое-какую мебель. Кстати, можно сразу за сайте, заказать предметы интерьера и я осталась довольна, потому что заявку очень быстро обработали и помогли с выбором способа доставки. В любом случае – перемен требуют наши сердца, и это в первую очередь касается предметов в квартире, которые нас окружают.

Glasha
Контактная информация:

Сообщение Glasha » 10 май 2023, 15:57

Послуги професійних дизайнерів коштують дорого, тож я сама займаюся цим питанням. В інтернеті багато корисної інформації, беру ідеї звідти. Залишилося тільки знайти всі необхідні матеріали для ремонту – ось тут я вже не заощаджуватиму. Хочу все якісне та красиве. Радьте, де що краще купувати.

Dawid
Контактная информация:

Сообщение Dawid » 11 май 2023, 14:02

Glasha писал(а):Послуги професійних дизайнерів коштують дорого, тож я сама займаюся цим питанням. В інтернеті багато корисної інформації, беру ідеї звідти. Залишилося тільки знайти всі необхідні матеріали для ремонту – ось тут я вже не заощаджуватиму. Хочу все якісне та красиве. Радьте, де що краще купувати.

Я нещодавно міняв підлогу у квартирі, тому тепер можу вам підказати де найвигідніша ціна паркету, на сайті магазину Світ Паркету можете самі подивитися асортимент та прайс, і переконайтеся, що дешевше знайти дуже складно. Якість їхнього покриття для підлоги мені дуже подобається! Ця компанія є виробником, вони працюють за новітніми технологіями і дають гарантію на свою продукцію. У каталозі можна підібрати різні матеріали, на будь-який смак варіантів море.
Изображение

Юля_юля
Контактная информация:

Сообщение Юля_юля » 20 июл 2023, 19:03

Ми з чоловіком ремонт в квартирі своїми силами робили, варіанти дизайну я інтернеті знайшла. Мені сподобалась в інтернет-магазині компанії "Провент" решітка для вентиляції https://provent.ua/ua/category/reshitki/ Blauberg DECOR 150s, тому замовили саме її. Вона виготовлена із температуро- та УФ-стійкого пластику з антистатичними добавками. Оснащена антимоскітною сіткою від комах. Надійна і проста в обслуговуванні, легко миється і встановлюється без проблем. Товар доставили оперативно, по ціні все влаштувало. Рекомендую.

Glasha
Контактная информация:

Сообщение Glasha » 05 сен 2023, 12:17

Дякую за поради! Мені вони стали в нагоді!

Glasha
Контактная информация:

Сообщение Glasha » 05 сен 2023, 12:24

Від себе можу всім порекомендувати компанію "Чесні стелі", їх майстри встановлювали у нас у всіх кімнатах натяжні стелі, навіть у ванній https://natyazhnyepotolki.kiev.ua/natjazhna-stelja-v-vannij/ Відмінна якість матеріалів, які вони використовують, гарантує тривалий термін служби стелі. І дуже важливий момент – це безпека. Ми впевнені, що вибрали правильно, бо "Чесні стелі" використовують екологічно чисті матеріали, які не містять шкідливих речовин. І ще важливо підкреслити, що естетика також має значення. "Чесні стелі" надали нам безліч варіантів дизайну, і ми змогли вибрати стелю, яка ідеально підходить до стилю. Тепер можу всім рекомендувати цю компанію! Дуже задоволена їхніми послугами!
Изображение

deiv12
Контактная информация:

Сообщение deiv12 » 30 сен 2023, 17:22

Рад помочь с выбором обоев. Я бы порекомендовал вам посетить сайт https://spalerna.com.ua/ru/catalog-oboi. Там есть большой выбор обоев разных стилей и текстур. Важно учесть цветовую гамму вашей гостиной и общий стиль интерьера. Например, если у вас современный интерьер, то обои с геометрическими узорами могут подойти. Для создания уюта и тепла рассмотрите обои с натуральными текстурами, такими как дерево или камень. Также, не забудьте учесть освещение помещения, так как это может влиять на восприятие цветов.

Изображение

Incognito
Контактная информация:

Сообщение Incognito » 03 окт 2023, 13:42

В ремонте нужно учитывать каждую делать, чтобы сделать всё максимально комфортно и уютно. Может кому пригодиться на будущее, посоветую тут https://prg-house.com/ более подробнее ознакомится с классной компанией, в которой можно заказать ремонтные работы. Сделают всё в оговорённые сроки, качественно в качественно и надежно.

Вернуться в «Общий форум»